John Fitzgerald Kennedy

Mèrlett Tecnoplastic S.p.A. Merlett Merlett

Firma

Misja

"Słowo 'kryzys' napisane w języku chińskim składa się z dwóch znaków. Jeden oznacza zagrożenia, a drugi możliwości."
John Fitzgerald Kennedy

Misja

Staranny dobór najlepszych surowców, przygotowanie i produkcja granulatu wewnątrz firmy, projektowanie i opracowywanie urządzeń i technologii w naszym laboratorium, szczególna uwaga przykładana do każdego etapu procesu produkcji, wysokiej jakości rezultaty, maksimum satysfakcji klientów w odniesieniu do produktu i czasu dostawy, usług i jakości - to "słowa kluczowe" i wartości Merlett, co od poczatków firmy aż do chwili obecnej jest znane i cenione na całym świecie. Węże techniczne z tworzyw sztucznych są wytwarzane w naszych dwóch zakładach produkcyjnych Daverio i Varano Borghi, w prowincji Varese, we Włoszech.

Słuchanie potrzeb klientów i nieustanna realizacja nowych strategii rynkowych ułatwiają rozwój firmy od 1952 do dziś. Zaufanie oparte na wiedzy, doświadczeniu i intuicji, zaufanie wzajemne i trwałe jest tym, co łączy firmę Merlett i jej klientów. Zwracanie uwagi na potrzeby naszych klientów jest kluczowym elementem sukcesu firmy, która na przestrzeni lat wyrobiła sobie uznaną markę w branży. Firma Merlett znana jest na rynku krajowym i międzynarodowym jako wiodący producent elastycznych węży technicznych z tworzyw sztucznych.

 

Podstawą funkcjonowania Merlett jest "etyczne przedsiębiorstwo" na wolnym rynku, w ramach którego dążymy do tego, aby zyski nie przesłaniały społecznych i instytucjonalnych wymiarów funkcjonowania firmy.

W centrum codziennego zaangażowania Merlett znajduje się bezpieczeństwo środowiska, kwestie społecznych, zagadnienia dotyczące społeczności lokalnych i zasobów ludzkich.

Wszystkie działania firmy dotyczące rozwoju naszego biznesu opierają się na wartościach i uczciwości cechującej zapewnienie otwartej i przejrzystej administracji w oparciu o identyfikowalność operacji gospodarczych, zgodność z przepisami prawa i regulacjami wewnętrznymi – jest to niezbędne, aby zapewnić zaufanie akcjonariuszy, kredytodawców, jak również personelu, klientów, dostawców i instytucji, z którymi współdziała Merlett.