Mèrlett Tecnoplastic S.p.A. Merlett Merlett

Innowacje

Technologia

Technologia na zewnątrz i wewnątrz węża Merlett.

Technologia

Tajemnicą firmy Merlett i jej węży jest wykorzystywanie zdobywanego przez lata dowiadczenia i nowoczesnej technologii.

Zaglądając do wewnątrz węża, można stwierdzić, iż chociaż jest on pozornie pusty, przepełnia go technologia i wysoki poziom innowacyjności.

Ciągły rozwój technologii w poszukiwaniu coraz lepszych produktów łączymy ze stałą reinwestycją zysków w innowacje technologiczne, a zwłaszcza z okresowym wprowadzaniem nowych, ciekawych produktów do oferty.

Reinwestowanie zysków w poszukiwaniu nowych materiałów i nowych technologii pozwala naszej firmie utrzymać pozycję wiodącego dostawcy węży z tworzyw sztucznych.

Dzięki naszemu wewnętrznemu biuru projektowemu, oferta kierowana do klientów jest korzystna nie tylko ze względu na swoją kompletność, ale również dlatego, że umożliwia dowolną konfigurację systemów naszych produktów. Droga od dostrzeżenia potrzeby klienta, poprzez etap badań i opracowywania nowych technologii, projektowania i montażu maszyn, do realizacji innowacyjnych produktów, jest stosunkowo krótka, dynamiczna i elastyczna.

Ciągłe inwestowanie w technologie pozwoliło nam również stworzyć, na przestrzeni lat, bardzo wydajny zakład produkcyjny, który umożliwia nam konsolidację stosunków handlowych z istniejącymi klientami, a także zwiększać nasz udział w rynku.

Aby spełnić szczególne wymagania naszych klientów, firma Merlett posiada zaawansowane maszyny i technologię, która pozwala nam na elastyczną produkcję  różnych wyrobów i maksymalizację zdolności produkcyjnej.

Od początku lat dziewięćdziesiątych przeszliśmy z produkcji na maszynach z jedną głowicą, do pracy na maszynach wielogłowicowych. Niedawno wprowadziliśmy  automatyczne urządzenie tnące, co w konsekwencji spowodowało zmniejszenie ilości odpadów i poprawę jakości na linii produkcyjnej. Naszym ostatecznym celem jest produkcja węży w najbardziej ekonomiczny sposób i stworzenie wartości dla klientów końcowych, aby uzyskać ich zadowolenie.